Nils & Kajsa Strinning
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla STRING, 1960-tal, i teak bestående av 5 gavlar, ca 15+5 hyllplan, gavlarnas höjd ca 218x29, hyllplanan ca 78x20 resp 78x30 cm
Slitage, delvis rostiga, repor
485901
2017-09-19