Klubbat för:
11 000 SEK
10 000 SEK
SMÖRASK med lock, porfyr, Karl Johan, 1800-talets första del, rund, fasetterad, locket med vridna fasetter och kulformad knopp i silver, höjd 9,5, diameter 12,5 cm
Nagg, skålen med lagning
485940
2017-09-28