Taburett sengustaviansk stil

Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil
Taburett sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETT, sengustaviansk, 17/1800-tal, bemålad, skuren dekor, stoppad sits, klädsel i textil med broderi, höjd ca 40, 41x39 cm

Slitage, lagning, kompetterad, klädsel med fläckar, spricka

485943

2017-09-19