Taburett sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TABURETT, sengustaviansk, 17/1800-tal, bemålad, skuren dekor, stoppad sits, klädsel i textil med broderi, höjd ca 40, 41x39 cm
Slitage, lagning, kompetterad, klädsel med fläckar, spricka
485943
2017-09-19