John Österlund oljemålning

John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN ÖSTERLUND (1875-1953) porträtt av kvinna i svart, signerad John Österlund, olja på duk, ca 57x47 cm, oramad

Dukskada

485954

2017-09-19