Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GARNITYR, 3 dlr., emalj samt förgylld metall, 1900-tal, jugendstil, bestående av bordsur samt kandelabrar, för 5 ljus, höjd ca 57-63 cm, nyckel medföljer
Något sneda, slitage
485959
2017-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här