Garnityr jugendstil

Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil
Garnityr jugendstil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GARNITYR, 3 dlr., emalj samt förgylld metall, 1900-tal, jugendstil, bestående av bordsur samt kandelabrar, för 5 ljus, höjd ca 57-63 cm, nyckel medföljer

Något sneda, slitage

485959

2017-09-19