Maj Bring olja

Maj Bring olja
Maj Bring olja
Maj Bring olja
Maj Bring olja

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAJ BRING (1880-1971): Nordafrikansk landskap, signerad och daterad Maj Bring -52, olja på pannå, 50x61 cm
Proveniens: Konstnärinnans dödsbo

485963

2017-09-19