Matbord Börge Mogensen

Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen
Matbord Börge Mogensen

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, matbord, 3 delar, Karl Andersson & Söner, fanerat i teak och ek, mittdel som slagbord, höjd 70, 184x120, 2 månbord a 65x120, totallängd 314 cm

Bruksslitage och fläckar

485966

2017-09-19