Stolar senempirestil

Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil
Stolar senempirestil

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, senempirestil, mörkbetsad bok, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, klädsel med torkad stoppning

485976

2017-09-19