Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, senempirestil, mörkbetsad bok, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage, klädsel med torkad stoppning
485976
2017-09-19