Johan Fredrik Isberg Stockholm Hornsgatan
Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Hörnet af Ragvalds och Hornsg:a Gamla Prostgården", monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x15,5 cm,
Läs mer
Zustandsbeschreibung
Inramad
486000
2017-10-05