Sonia Delaunay akvatint

Sonia Delaunay akvatint
Sonia Delaunay akvatint
Sonia Delaunay akvatint
Sonia Delaunay akvatint

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SONIA DELAUNAY (1885-1979) färglitografi, signerad, Sonia Delaunay, bildmått ca 43x27 cm

Blad något gulnat

486001

2017-09-29