Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SONIA DELAUNAY (1885-1979) färglitografi, signerad, Sonia Delaunay, bildmått ca 43x27 cm
Blad något gulnat
486001
2017-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här