Gert Marcus, oljemålning
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Vitt-svart, Svart-vit, signerad G M och på baksidan 1953, olja på pannå, 75x118 cm
Utställningar: Loljevalchs Konsthall, Stockholm, katalognr. 33
Proveniens: Fam. Marcus.
486011
2017-10-05