Gert Marcus, oljemålning

Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Korskomposition, Mora, signerad G M, olja på duk, 102x200 cm

Proveniens: Fam. Marcus.

486016

2017-10-05