Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Korskomposition, Mora, signerad G M, olja på duk, 102x200 cm
Proveniens: Fam. Marcus.
486016
2017-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här