Ferdinad Boberg akvarell
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FERDINAND BOBERG (1860-1946): Interiör, signerad och daterad Boberg 1937, akvarell, bildmått 30x38,5 cm
A tergo med text "Ferdinand Boberg har målat denna tavla till Louise Rydbecks, född de Geer, 50 års dag den 7 december 1937"
486114
2017-09-19