Ferdinad Boberg akvarell

Ferdinad Boberg akvarell
Ferdinad Boberg akvarell
Ferdinad Boberg akvarell
Ferdinad Boberg akvarell

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946): Interiör, signerad och daterad Boberg 1937, akvarell, bildmått 30x38,5 cm
A tergo med text "Ferdinand Boberg har målat denna tavla till Louise Rydbecks, född de Geer, 50 års dag den 7 december 1937"

486114

2017-09-19