Jens Konradsson olja

Jens Konradsson olja
Jens Konradsson olja
Jens Konradsson olja
Jens Konradsson olja

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JENS KONRADSSON (samtida): Pärluggla, olja på pannå, signerad J. Konradsson, a tergo påskrift med Pärluggla-05 samt konstnärens namnteckning, 109x109 cm

486125

2017-09-19