Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959), motiv från Gullholmen, Bohuslän, signerad och daterad E.Ollers 1939, olja på duk, ca 60x81cm, oramad

486130

2017-09-19