Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN EDLING(1900-tal): "Värtans gasverk", olja på duk, signerad, 73x78 cm
Utställningsetikett a tergo från Sveagalleriet, "Vi började hos Petra"
Smärre dukskada
486143
2017-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här