Stolar tidigt 1900-tal

Stolar tidigt 1900-tal
Stolar tidigt 1900-tal
Stolar tidigt 1900-tal
Stolar tidigt 1900-tal
Stolar tidigt 1900-tal
Stolar tidigt 1900-tal
Stolar tidigt 1900-tal
Stolar tidigt 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st., tidigt 1900-tal, stoppad djuphäftad textilklädsel, stomme i valnöt, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

486160

2017-09-19