Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1900-talets andra hälft, betsad bok, klädsel i grön textil, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
486171
2017-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här