Skrivbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, engelsk stil, betsad ek, skiva kädd i olivgrönt läder, 8 lådor samt skåp, höjd ca 77, 90x49 cm,

Slitage, ytmärken, solblekt, ej tillhörande nyckel, en låda låst

486192

2017-09-19