Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Kontemplation, signerad Olle Nordberg, olja på duk, ca 60x73 cm

486241

2017-09-20