Curt Clemens teckning

Curt Clemens teckning
Curt Clemens teckning
Curt Clemens teckning
Curt Clemens teckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Porträtt av porträtt, signerad och daterad Clemens 1945, teckning på papper, ca 53x38 cm

486245

2017-09-20