Fåtölj Knolls Moderna Fåtöljer
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNOLLS MODERNA FÅTÖLJER, fåtölj, 1900-talets mitt, betsad bok, rygg i rotting, lös sittdyna, skyltmärkt Knolls Moderna Fåtöljer, höjd ca 85, sitthöjd 30 cm
Sittdyna med torkad stoppning, ytskador
486246
2017-09-20