Claes Lindholm

Claes Lindholm
Claes Lindholm
Claes Lindholm
Claes Lindholm
Claes Lindholm
Claes Lindholm

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAES LINDHOLM (1930-1975): Mot havet, monogramsignerad, olja på duk, ca 32x37 cm

486252

2017-09-23