Kurt Lindon oljemålning
Valmis
2017-09-23
486256
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KURT LINDON (1910-1985): ´´Slusbygget´´ Stockholm, signerad Lindon, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 21x33 cm