Kurt Lindon oljemålning

Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT LINDON (1910-1985): ´´Slusbygget´´ Stockholm, signerad Lindon, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 21x33 cm

486256

2017-09-23