Karmstol Solgården

Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården
Karmstol Solgården

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, s.k. gripsholmstyp, grön klädsel, märkta S.O.L (Solgården), sitthöjd ca 50 cm

Senare ommålning, bruksslitage

486261

2017-09-20