Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
BÄGARE, glas, Tyskland, 1700-tal, slipad dekor av kartusch med religiös scen föreställande Jungfru Maria med ängel samt inskription, höjd ca 12 cm, diameter ca 10 cm
Invändigt slitage
486266
2017-09-27