Anneli Nilsson Schelin oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

ANNELI NILSSON/SCHELIN (född 1957): Komposition, signberad och daterad Anne Nilsson.schelin 1994, olja på duk, ca 80x71 cm

486300

2017-09-20