Victor Axelson Stockholm
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTOR AXELSON (1883-1954): Stockholmsmotiv, signerad och daterad V.Axelson -47, olja på pannå, ca 50x61 cm
Svensk-Franska Konstgalleriet, Auktion nr 23 oktober 1960, Fritz H Eriksson samling Nr 18
486322
2017-09-23