Victor Axelson Stockholm

Victor Axelson Stockholm
Victor Axelson Stockholm
Victor Axelson Stockholm
Victor Axelson Stockholm

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR AXELSON (1883-1954): Stockholmsmotiv, signerad och daterad V.Axelson -47, olja på pannå, ca 50x61 cm

Svensk-Franska Konstgalleriet, Auktion nr 23 oktober 1960, Fritz H Eriksson samling Nr 18

486322

2017-09-23