Roland Haeberlein objekt

Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt
Roland Haeberlein objekt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND HAEBERLEIN (född 1941): Objekt, bemålat trä och plast, signerad och daterad Roland Haeberlein 05, höjd ca 53 cm

486326

2017-09-20