Specialauktion Allmoge redskap

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REDSKAP, 1800-tal, bl.a. juster, kniv samt miniatyrsax, längd ca 14-58 cm

Bruksslitage, skador

486333

2017-10-16