Fåtölj Louis XV-stil

Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Louis quinze-stil, röd klädsel, träkanter, pärlspikad, sitthöjd 42 cm

Smärre reva i undertyget, träkant med lagning

486347

2017-09-20