Maj Arnell

Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Blå Flaska", stilleben, signerad MA, a tergo signerad samt daterad 1987, olja på duk, ca 61x80 cm

486371

2017-09-20