Arman

Arman
Arman

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Violon, signerad Arman, numrerad 79/125 cm, serigrafi, ca 65x50 cm

Oramad, ytfläckar, smärre hanteringsveck

486388

2017-09-20