Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Violon, signerad Arman, numrerad 79/125 cm, serigrafi, ca 65x50 cm
Oramad, ytfläckar, smärre hanteringsveck
486388
2017-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här