Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
BÄGARE, 3 st., glas, Böhmen, 1800-tal, klar samt färgad glasmassa, dekor av blommor, höjd ca 11-14 cm
Smärre slitage, smärre nagg
486389
2017-09-27