Bägare Böhmen

Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BÄGARE, 3 st., glas, Böhmen, 1800-tal, klar samt färgad glasmassa, dekor av blommor, höjd ca 11-14 cm

Smärre slitage, smärre nagg

486389

2017-09-27