Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945): Motiv från Frankrike, signerad A Schultzberg och daterad -82, olja på duk, ca 32 x 49 cm

Märken efter spännram

486398

2017-09-20