Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, 1800-tal, sydsvensk, bemålad ek, välvt lock, järnbeslag, daterad 1843, höjd 63, 143x66 cm
Nyckel saknas, skador
486400
2017-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här