Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1800-tal, sydsvensk, bemålad ek, välvt lock, järnbeslag, daterad 1843, höjd 63, 143x66 cm

Nyckel saknas, skador

486400

2017-09-20