Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
THONET, stolar, 1 par, tidigt 1900-tal, formböjd, betsad bok, sits och rygg med präglad dekor, etikett- och stämpelmärkta, höjd ca 93 cm
Bruksslitage, 1 stol med senare sits, ostadiga
486409
2017-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här