Thonet stolar 1 par

Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THONET, stolar, 1 par, tidigt 1900-tal, formböjd, betsad bok, sits och rygg med präglad dekor, etikett- och stämpelmärkta, höjd ca 93 cm

Bruksslitage, 1 stol med senare sits, ostadiga

486409

2017-09-20