Klädskåp Jugend

Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KLÄDSKÅP, jugend, 1900-talets början, fanerat i björk och masurbjörk, spegeldörr, enkel intarsiadekor av romb, hyllor bakor dörrar, 1 låda nertill, nyckel medföljer, höjd ca 200, 130 x 46,5 cm, nyckel finns

Bruksslitage, smärre fanerbortfall, torrsprickor

486428

2017-09-20