Klädskåp Jugend
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLÄDSKÅP, jugend, 1900-talets början, fanerat i björk och masurbjörk, spegeldörr, enkel intarsiadekor av romb, hyllor bakor dörrar, 1 låda nertill, nyckel medföljer, höjd ca 200, 130 x 46,5 cm, nyckel finns
Bruksslitage, smärre fanerbortfall, torrsprickor
486428
2017-09-20