Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, för 3 ljus vardera, 1800-talets slut, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 23 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Smärre slitage
486440
2017-09-21