Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 2000-tal, Richelieu Art & Meubles de France, metallbeslag, 3 dörrar med bakomvarande hyllinredning samt 3 ldr, höjd ca 93, 195x52 cm

Visst slitage

486490

2017-09-20