Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Madame Simon II, etsning, signerad, 23,5x16 cm
Gulnad
486491
2017-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här