Matbord Frankrike

Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, Frankrike, Richelieu Art & Meubles de France, 2000-tal, runt bord förlängbart med 5 iläggsskivor, höjd ca 77, diameter 120, maxlängd med skivor 360 cm

Visst slitage

486495

2017-09-20