Matbord Frankrike

Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

Matbord, Frankrike, Richelieu Art & Meubles de France, 2000-tal, avlång skiva med avrundade kanter, fyrdelad, höjd ca 77, 600x140 cm

Bruksslitage, skruvar att hämta i utlämningen

486498

2017-09-20