Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matbord, Frankrike, Richelieu Art & Meubles de France, 2000-tal, avlång skiva med avrundade kanter, fyrdelad, höjd ca 77, 600x140 cm
Bruksslitage, skruvar att hämta i utlämningen
486498
2017-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här