Halsband broscher granater
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALSBAND, silver, fasettslipade granater, längd ca 56 cm, BROSCHER, 3 st, silver varav 2 broscher förgyllda, en med miniatyrporträtt i keramik, en med fasettslipade granater, en med fasettslipad röd glasfluss, medföljande länkdelar
Bruksslitage
486551
2017-09-20