Halsband broscher granater

Halsband broscher granater
Halsband broscher granater
Halsband broscher granater
Halsband broscher granater
Halsband broscher granater
Halsband broscher granater
Halsband broscher granater
Halsband broscher granater

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALSBAND, silver, fasettslipade granater, längd ca 56 cm, BROSCHER, 3 st, silver varav 2 broscher förgyllda, en med miniatyrporträtt i keramik, en med fasettslipade granater, en med fasettslipad röd glasfluss, medföljande länkdelar

Bruksslitage

486551

2017-09-20