Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PAMELA "MELA" ANDERBERG (1865-1927): (2) Stilleben, signerade och daterade Melan Anderberg 1923 maj, olja på pannå, ca 55x110 cm vardera
Smärre repor
486566
2017-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här