Roland Svensson Paris 1937

Roland Svensson Paris 1937
Roland Svensson Paris 1937
Roland Svensson Paris 1937
Roland Svensson Paris 1937

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Parkbänken, signerad och daterad Roland Paris -37, blyerts, 20x11 cm

486573

2017-09-20