Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP 1800-talets slut, fanerat i valnöt och valnötsrot, med svängd front, inredning med hyllor, höjd 137, 71x58 cm, nyckel finns
486582
2017-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här