Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme behängd med prismor, korgbotten samt dubbla plymåer, elektrifierad med 9 glödlampshållare, höjd ca 75, diameter 60 cm

Visst slitage

486588

2017-09-20