Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923): Insjölandskap med metande figur, signerad A.M Lindström, olja på duk, ca 19x33 cm
Krackeleringar
486608
2017-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här